Si te regjistrohemi ne forum

Go down

Si te regjistrohemi ne forum

Post by Angel on Sat Jul 04, 2015 10:13 pm

==================================================
Nje tutorial i shkurt per ata qe nuk dinë te regjistrohen ne forumë!
==================================================

Hapi #1

Se pari klikojme "Regjistrohu"

Hapi #2

Pastaj klikojme ne "I agree to these terms"

Hapi #3

Pastaj shenojme te dhenat . Kodi i verifikimit vjen ne E-Mail.
Pastaj klikojme "Save" dhe shkojme ne E-Mail Tone per te marre kodin.

Angel
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 7
Join date : 2015-07-04
Age : 21
Location : Prizren

View user profile http://albaniamoddeleting.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum